هورامان راهی به سوی:
  • تجارت
  • موفقیت

دنیای امروز از صاحبان کسب و کار انتظاری بیش از ارائه ی صرف خدمات دارد. شما برای این که در میان خیل عظیم رقیبان دیده شوید،به تلاش هدفمند و همراهمی متخصصان زبده نیازمندید.

سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فرایندهای کسب وکاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، باکیفیت و با صرف منابع و هزینه‌ی‌ موثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به‌شیوه‌ای متفاوت، در‌واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروزی است.

بازاریابی و ارتباطات شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تلاش‌ها است که نقش کلیدی و موثری در رشد و توسعه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها ایفا می‌کند. گرچه بازاریابی و ارتباطات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به‌کارگیری فضای مجازی، اینترنت ، دیجیتال مارکتینگ، اصول علمی و کنترل اثربخش اجرا، زمان و هزینه انجام می‌دهند.

هورامان با بیش از ده سال تجربه، پس از ازمون و خطاهای بسیار مجموعه ایست سرشار از تجربه های حاصل از همکاری با سازمان های مختلف. که قادر است این تجربیات را در شکل نوین در توسعه کسب و کار شما، به کار ببندد.

مشاوره

باید دید شما چه میخواهید و برای رسیدن به آنچه میخواهید چه ملزوماتی نیاز دارید.باید دید کجا هستید و به کجا میخواهید بروید؟ما چگونه رفتن را به شما خواهیم آموخت.

پشتیبانی قوی

ما درکنارتان باقی خواهیم ماند.مشتریان ما بهترین دوستان ما هستند.چه بسا پیشرفت شما افتخاری برای ماست.

آنالیز کسب وکار

پیش از هرچیز باید دید یک کسب و کار کجا ایستاده است،چه خدمتی میدهد و چه بازاری می خواهد و بازار چقدر ظرفیت آن خدمت را دارد

پنل کاربری پیشرفته

با یک پنل کاربری پیشرفته همواره ارتباطمان را باشما حفظ خواهیم کرد ضمن این که از مراجعات حضوری و ارتباطات خسته کننده تلفنی به دور خواهید بود.هرانچه نیاز داشته باشید تنها با چند کلیک بدست خواهید آورد

طراحی وبسایت

قطعا لزومی بر توضیح لزوم وبسایت برای برندتان نیست اما باید بدانید هربرندی وبسایتی متناسب با خودش نیاز دارد و این انتخاب باید توسط تخصصان امر صورت گیرد. هورامان با طراحی حرفه ای وبسایت با رویکرد برندینگ در کنار شماست.

طراحی اپلیکیشن

اگر فکر می کنید برای کسب و کارتان به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارید یا حتی بالاتر از آن یک فعالیت استارتاپی وابسته به موبایل در ذهنتان دارید بازهم ما اینجا هستیم.
۰
+
مشتریان راضی
۰
سال تجربه
۰
برند ساخته شده
۰
بیشترین امتیاز