[rev_slider alias=”hami”]

با توجه به نیاز روز افزون کسب و کار ها جهت ورود به فضای آنلاین و پیچیدگی بسیار زیاد آن بر آن شدیم تا سیستم سایت و اپلیکیشن فروشگاهی ویژه کسب و کار های ایرانی را با نام انحصاری فراشاپ فراهم کنیم.

آیا میدانستید طبق آمار بانک مرکزی در سال گذشته ، ایران ۴۳ میلیون کاربر داشته و میزان فروش اینترنتی مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است !؟ سهم شما از این مبلغ چقدر بوده ؟

آیا میدانستید طبق آمارهای ارائه شده ۶۰ درصد ایرانیان به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و روزانه از آن استفاده میکنند ؟
آیا میدانستید اهمیت داشتن اپلیکیشن اندروید و IOS برای فروشگاه شما با توجه به استفاده ۴۰ درصدی کاربران از تلفن های همراه و اضافه شدن روز افزون کاربران تلفن های همراه امری ضروری برای کسب و کار شما خواهد بود ؟

سیستم سایت و اپلیکیشن فروشگاهی فراشاپ ، بسیار قدرتمند پاسخگوی تمامی نیاز های شما عزیزان جهت حضور در حوزه کسب و کار های فروشگاهی اینترنتی میباشد و دیگر نیازی به سردرگمی، زمان زیاد و خسارات مالی جهت تجربه پایین و سود جویی برخی افراد در این زمینه نیستید . با داشتن این سیستم کسب وکار در سریع ترین زمان و بالا ترین کیفیت، صاحب یک سایت و اپلیکیشن فروشگاهی قوی میشوید.

برخی از امکانات

در زیر توضیحاتی کوتاه در مورد امکانات و نحوه عملکرد هر قسمت شرح داده شده است ، در هر زمان میتوانید با پشتیبانی ما به شماره ۰۹۳۳۹۸۸۸۱۶۴ جهت مشاوره رایگان تماس یا فرم درخواست رو در پایین همین صفحه تکمیل کنید .

ماژول ها و ابزارهای بیشتر

 • null

  اتصال به نرم افزار حسابداری زرنگار

  با کمک این افزونه, امکان اتصال به نرم افزار حسابداری زرنگار امکان پذیر میباشد .
  ماژولی بسیار پر کاربرد جهت داشتن فروشگاه فیزیکی و آنلاین که قابلیت های بسیار کاربردی در اختیار شما قرار میدهد. از جمله امکانات این افزونه:

  ✔ ثبت محصولات و دسته بندی ها در نرم افزار حسابداری و ثبت خودکار و مستقیم داخل اپلیکیشن اندروید, اپلیکیشن IOS , وب سایت و ربات تلگرامی

  ✔ ثبت فاکتور های فروش از اپلیکیشن ها, وب سایت و ربات تلگرام در نرم افزار حسابداری به صورت خودکار

  ✔ مشترک بودن موجودی انبار و کالا ها میان نرم افزار – اپلیکیشن اندروید – اپلیکیشن IOS – وب سایت و ربات تلگرامی

  ✔ امکان گرفتن گزارشات بسیار کامل و جامع

  ✔ بدون نیاز به دانش حسابداری و محیطی کاربری و کاربر پسند

  ✔ تمامی این ابزارها به صورت کاملا خودکار انجام میگیرد و هیچ نیازی نیروی اضافی جهت اانجام این امورات نمی باشد

  ✔ بروزرشدن و یکسان شدن موجودی کالا ها و انبار به صورت خودکار پس از انجام خرید های انلاین و یا فیزیکی

  ✔ و قابلیت های بسیار فراوان دیگر

 • null

  بارکد خوان فیزیکی

  با استفاده از این ماژول, شما به آسانی در فروشگاه خود با استفاده از بارکد خوان میتوانید محصولات را اسکن نمایید و به صورت خودکار از موجودی انبار خود کم نمایید.
  این افزونه کمک میکند که موجودی انبار شما چه از خرید های مجازی و انلاین و چه بصورت فیزیکی بدرستی مدیریت بشود.

 • null

  تخفیف مشخص در بازه خرید مشتری

  به کمک این افزونه, قابلیت مشخص سازی رنج خرید های کاربران را دارید و برای هر رنج خرید, مبلغ تخفیف برای سفارش قابل ثبت میباشد. به عنوان مثال, برای خرید کاربر در رنج ۱۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰ تومان ۵ درصد تخفیف اعمال شو.

 • null

  گزارشات سود فروشگاه

  به کمک این افزونه , امکان مشخص نمودن قیمت خرید محصولات فروشگاه مشخص میشود و در نهایت با ثبت سفارشات , سود هر فاکتور بصورت مجزا محاسبه میگردد.
  امکان گزارش گیری ها و مشاهده ریز فاکتور ها و سود سفارشات به صورت روزانه, هفتگی, ماهانه, سالانه و حتی قابلیت انتخاب بازه زمانی توسط مدیریت امکان پذیر می باشد

 • null

  ثبت موقعیت مشتری (برای اپلیکیشن اندروید)

  نمایش موقعیت مشتری در هنگام ثبت سفارش و نمایش آن روی نقشه در پنل مدیریت برای رسیدگی بهتر به سفارش

 • null

  قابلیت دانلود و افلاین کردن کلیه محصولات و دسته بندیها

  با استفاده از این افزونه , تمام اطلاعات موجود در پنل فروشگاه قابلیت دانلود و ذخیره سازی در اپلیکیشن را دارا می باشند و امکان دسترسی بدون نیاز به اینترنت به محصولات فروشگاه برای کاربران قابل دسترسی می باشد. (برای اپلیکیشن اندروید)

 • null

  ماژول اتصال به الوپیک

  با این ماژول امکان اتصال به الوپیک جهت ارسال پیک برای سفارشات به صورت انلاین امکان پذیر می باشد.
  این ماژول تنها برای شهرهای تهران , ری, کرج , اصفهان, شیراز و تبریز قابل استفاده می باشد

 • null

  همکاری در فروش و بازاریابی

  با استفاده از این افزونه, کاربران با معرفی افراد دیگر با کد معرف خود, امکان معرفی افراد دیگر را به فروشگاه دارند. با توجه به درصد همکاری مشخص شده توسط مدیریت, با خرید های انجام شده توسط کاربران معرفی شده, به بازاریاب که همان معرف میباشد, درصد مشخص شده در نظر گرفته میشود.
  کاربر بازاریاب قابلیت درخواست نقد شوندگی را از پنل خود به مدیریت ارسال میکند و درخواست توسط مدیریت سیستم بررسی و واریز میگردد.

 • null

  اپلیکیشن مخصوص پیک (اپلیکیشن اندروید)

  اپلیکیشن پیک به این صورت می که بخشی جهت تعریف و ایجاد پیک ها در پنل مدیریت اضافه میگرد وبرای مثال ۳ عدد پیک اضافه میگردد.
  همچنین اپلیکیشنی مخصوص پیک ها طراحی میگردد که پیک های فروشگاه روی تلفن همراه خودشان نصب می نمایند و با کد مخصوصی که در پنل مدیریت ایجاد شده وارد اپلیکیشن می شوند.
  سپس با ثبت سفارشات جدید, در پنل مدیریت مشخص میشود که مسئول رسیدگی به این سفارش کدام پیک می باشد. برای مثلا سفارشی به پیک شماره ۲ تعلق میگیرد و پیک شماره ۲ مسئول رسیدگی به این سفارش می شود که در اپلیکیشن مخصوص پیک, جزئیات کامل سفارش قابل مشاهده می باشد که شامل کد فاکتور, کالاهایی که جهت تحویل هستند,تعداد , مشخصات تحویل گیرنده و ….
  پیک سفارش دریافت شده را به مشتری تحویل میدهد
  همچنین امکان مشاهده موقعیت زنده تمامی پیک ها روی نقشه به صورت لحظه هم امکان پذیر می باشد

 • null

  فعال سازی حساب کاربری با پیام کوتاه

  به کمک این افزونه, امکان فعال سازی حساب کاربری و تایید هویت کاربران چه در اپلیکیشن اندروید و چه در وب سایت به کمک پیام کوتاه امکان پذیر میگردد .

 • null

  ماژول سرچ صوتی محصولات

   با استفاده از این ماژول امکان سرچ صورتی محصولات را خواهید داشت. این ماژول تنها برای اپلیکیشن ها قابل فعال سازی می باشد.

 • null

  ماژول چت و گفت و گوی آنلاین با مدیریت فروشگاه

  ماژول چت و گفت و گوی آنلاین در اپلیکیشن و وب سایت

 • null

  کیف پول کاربران

  با فعل سازی این قابلیت , کاربران وب سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه امکان داشتن کیف پول را دارا می باشند به این صورت که با شارژ کیف پول خود, امکان خرید های اتی از اپلیکیشن و یا وب سایت از طریق کیف پول برایشان امکان پذیر می شود.

 • null

  افزودن مدیر، جهت ثبت محصولات, رسیدگی به سفارشات و ...

  با استفاده از این افزونه امکان تعریف مدیران جهت رسیدگی به سفارشات و یا ثبت محصولات امکان پذیر می باشد.
  به این صورت که مدیریت اصلی فروشگاه , با ایجاد نام کاربری و رمز عبور امکان ورود مدیران و یا فروشندگان جدید به پنل مخصوص خودشان را می دهد و با توجه به مجوز دسته ای انتصاب شده به آن مدیر, امکان مدیریت کامل محصولات و سفارشات ان دسته به آن مدیر متعلق میگردد.
  امکان شخصی سازی این قسمت با توجه به نیاز شما امکان پذیر نیز می باشد.

 • null

  امکان ایجاد معرف و زیرمجموعه

  با استفاده از این افزونه , کاربران وب سایت یا اپلیکیشن فروشگاه امکان معرفی زیر مجموعه را دارا می باشند و امکان فراهم سازی امکاناتی خاص به کاربران معرف توسط مدیریت امکان پذیر می باشد

 • null

  فروش به قیمت همکار به کاربران خاص

  با کمک این افزونه, مدیریت فروشگاه قابلیت مشخص نمودن کاربرانی به عنوان همکار را دارا می باشد و در صورتی که همکار با نام کاربری و رمز عبور خود وارد اپلیکیشن و یا وب سایت شود, قیمت های همکار که توسط مدیریت فروشگاه مشخص شده است, برایش به نمایش در خواهد آمد

 • null

  اپلیکیشن مدیریت فروشگاه

  با استفاده از این اپلیکیشن ، شما میتوانید به سادگی هرچه تمامتر مدیریت و نظارت کامل به فروشگاه داشته باشید . از جمله قابلیت های این اپلیکیشن

  ✔ مدیریت کامل محصولات ، تغییر قیمتها ، تغییر موجودی انبار ، تغییر وضعیت نمایش و …

  ✔ امکان ایجاد محصول جدید به همراه تصویر

  ✔ امکان دریافت اطلاع رسان سفارش جدید

  ✔ امکان مشاهده سابقه سفارش ها و رسیدگی به سفارش

ربات فروشگاهی تلگرام

ساخت و برنامه نویسی یک ربات فروشگاهی حرفه ای بر بستر تلگرام با امکان اتصال و مدیریت از پنل مدیریت سایت .

✔ امکان نمایش دسته بندی های فروشگاه

✔ نمایش تمامی محصولات سایت

✔ عضویت کاربران

✔ سبد خرید هماهنگ با کل سیستم

و …

سئو

در تمامی مراحل برنامه نویسی و طراحی ، مبحث سئو به شدت مورد توجه قرار میگیرد و کل سیستم به سامانه های google analytics  متصل میشود .

✔ ثبت وب سایت در ۲۰۰۰ موتور جستجو و دایرکتوری در وب

سامانه اطلاع رسانی

اتصال کل سیستم به سامانه پیامک قدرتمند جهت ارسال اطلاع رسای های مختلف به تمامی مشتریان، کاربران و مدیران درانجام عملیات (CRM) ، با امکان ارسال پیام به شماره های بلک لیست به همراه ۴ خط اختصاصی و دو خط عمومی رند .

✔ اتصال به سرور های قدرتمند ارسال ایمیل جهت اطلاع رسانی سایت و ایجاد ایمیل مارکتینگ

✔ امکان اتصال به اپراتور تماس صوتی

امنیت

امنیت یکی از مهم ترین موارد مورد توجه جهت حفاظت از اطلاعات سیستم و کاربران می باشد که مجموعه در پکیج طراحی شده بعد از اینکه در مرحله توسعه، شدید ترین و بروز ترین مسائل امنیتی برنامه نویسی و سرور در آن لحاظ میشود، در زمان استفاده نیز به صورت ماهانه از نظر امنیت مورد برسی قرار گرفته و تمامی بخش ها آپدیت میشوند.

لازم به ذکر هست که هاستینگ های مورد استفاده دارای شدید ترین مسائل امنیتی و متصل به اطلاعات بروز آنتی ویروس های بزرگ دنیا میباشد.

هاستینگ

شرکت هورامان حدود ۱۰ سال است که خود در زمینه ارائه هاست و سرور فعالیت دارد و به همین دلیل بهترین گزینه ها با پشتیبانی آنی را در اختیار مجموعه طراحی شده قرار میدهد ، این امر هم در سرعت ایجاد و پشتیبانی تاثیر بسزایی دارد هم از نظر امنیت اطمینان بیشتری را فراهم میسازد .

✔ استفاده از چندین دیتا سینتر در سراسر دنیا به صورت همزمان و با تکنولوژی CDN

✔ بک آپ گیری به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه و با امکان بازگردانی با یک کلیک

 

پشتیبانی

یکی از مسائل مهم در داشتن یک مجموعه قوی بر بستر وب ، پشتیبانی تیم آنتایم و قوی هست که بتوانند در تمامی مسیر مشکلات بوجود آمده ، تغییرات، آموزش ها و سوالات را در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو باشند.

این مهم در مجموعه توسعه نوین کسب و کار هورامان به شدت لحاظ شده و به همین دلیل بخش پشتیبانی به آدرس hooraman.com/my ایجاد شده و از طریق راه های دیگر همچون پشتیبانی تلفنی، حضوری، شبکه های اجتماعی و … در خدمت شما هستیم.