۸ کلید طلایی برای تولید محتوای با کیفیت

0

سخنی با کارفرمایان برای تولید محتوای باکیفیت و ارزشمند باید قبول کنیم که برای رشد کسب و کار یک محتوای با کیفیت تولید کنیم یک محتوایی که پاتوقی برای مشتریان باشه و خیال ترک کردن سایت را از آنها بگیرد و تعامل آنها را برانگیزد.

اگر می خواهید ذهن مشتری به صورت واقعی درگیر کنید بهتر است برای تولید محتوای با کیفیت از نیروهای داخلی شرکت استفاده کنید چون ارتباط مستقیم و بی واسطه ای با شما و اهداف شما دارند تا نیروهای دور کاری .

۱ – تلاش کنید یک نوع سبک خاصی القا نکنید

برای تولید محتوای با کیفیت تلاش نکنید کارمندانی که تولید محتوا می کنند همگی یک سبک یکسانی داشته باشند. بگذارید هر کس با شیوه خودش تولید محتوا را انجام بده . چون هر کدام مخاطبان خاصی را در گیر می کنند. فقط شما این نکته را درنظر داشته باشید که باید یک محتوای حرفه ای تولید کنند.

۲ – برای تولید محتوای با کیفیت از نظرات دیگران هم بهره ببرید

یعنی اجازه بدید قسمت ها و دپارتمان های مختلف هم نظر خود را بیان کنند چون افراد مختلف سلایق مختلف دارند و با این کار شانس برطرف کردن نیاز های مشتریان متفاوت و زیادتر را برای خودتون رقم زدید و بهترین انتخاب ها را دارید همچنین باعث تولید یک محتوای با کیفیت و ارزشمند هم می شود.

تولید محتوای با کیفیت

۳ – یک وجه برای نویسنده در نظر بگیرید

خیلی از سایت ها عکس نویسنده در بالا یا پایین محتوا گذاشته شده و باعث می شود نویسنده بیشتر ترغیب بشه و برند خودش را داشته باشه حتی بقیه ی مقاله های نویسنده در پایین محتوا آورده شودو همین کار باعث می شود نویسنده کار را مال خودش بداند و با انگیزه تر کار کند.

۴ – با احتیاط ویرایش کنید

به یک چیز بیشتر فکر کنید تا وقتی محتوا منتشر نشده فرصت برای بازبینی و تایید وجود داره پس با حفظ جان کلام به محتوایی که توسط کارمندتان تولید شده احترام بگذارید و اینکه شما برای تلاش آنها ارزش قائلید و همین کار باعث میشه آنها در تولید محتوای با کیفیت حرفه ای تر عمل کنند.

تولید محتوای با کیفیت

۵ – حس با ارزش بودن به کارمندان القا کنید

خیلی وقت ها وقتی از کارمندی خواسته شده دیدگاه و نظر شخصی خود را در مورد موضوعی بیان کند احساس با ارزش بودن بهش دست داده و اینکه آنها هم منفعت می برند و نقش کلیدی ایفا می کنند.این امر هم می تواند برای تولید محتوا با کیفیت نقش بازی کند.

۶ – بهتره محتوا را از شبکه اجتماعی نویسندگان هم به اشتراک بگذارید.

شبکه های اجتماعی یک نوع بازرایابی اینترنتی محسوب می شوند و در فروش محصولات نقش زیادی دارند اگر محتوا را از شبکه اجتماعی نویسندگان به اشتراک گذاریم باعث میشه طیف زیادی از افراد را در سبد خود داشته باشیم و هم کارمندان شرکت بیشتر شناخته شوند و هم شرکت تعامل بین کارمندانش را به رخ بکشد و موفق تر عمل کند.تعامل بین کارمندان و مدیران و جو حاکم بر فضای کار نقش بسزایی برای تولید محتوای با کیفیت تر ایجاد خواهد کرد.

۷ – بازخورد از یک تولید محتوا را به نویسنده بگوییم

حتما باید بعد از انتشار مقاله بازخورد آن ازجمله تعداد بازدید ها ، نظرات ، ترافیک سایت و ترافیک جستجو را با نویسنده در میان بگذاریم چون باعث میشه رقابت بیشتری در آنها شکل بگیرد و سمت و سوق تولید محتوای با کیفیت را بیشتر تشخیص بده.

۸ – همیشه بالاتر از بازرایابی فکر کنید

یعنی شما باید اجازه بدهید کارمندان بالقوه قبل از اینکه وارد شرکت شما شوند به خوبی با فرهنگ شما آشنا شوند و جفت شدن از نظر فرهنگی خیلی مهمه چون محتوایی که تولید شده به نوعی جو حاکم بر مجموعه ی انسانی شرکت را به نمایش می گذارد. پس جو صمیمی و راحت در محیط کار بر روی تولید محتوای با کیفیت هم اثر می گذارد.

تولید محتوای با کیفیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.