مرکز توسعه نوین کسب و کار
مرکز توسعه نوین کسب و کار

ساخت و طراحی سایت ارزان در اصفهان

طراحی سایت ارزان در اصفهان: شاید امروزه تبدیل شدن به یک کسب و کار آنلاین از ضروری ترین موارد مورد نیاز کسب و کار های فیزیکی باشد. تا همین ۵ سال پیش بود که به اینترنت فقط به چشم یک دنیای مجازی و سایت هایی جهت سرگرمی و نهایتا یک منبع اطلاعاتی خوب برای نوشتن مقالات دانشگاهی نگاه میشد.
اما پس از ورود فروشگاه ها و وبسایت های فروشگاهی قدرتمند به دنیای وب، به طور کلی فضا و دید افراد به حوزه وب تغییر کرد. مخصوصا زمانی که سایت های اینترنتی بزرگ، قسمت اعظمی از بازار را دست خود گرفتند و باعث رکود و کساد شدن بازار فروشگاه های فیزیکی شدند.

در این زمان بود که اغلب صاحبان فروشگاه ها و شرکت های بزرگ در اصفهان، تهران و… به فکر طراحی سایت در اصفهان افتادند. اما با توجه به اینکه طراحی سایت چه در اصفهان، چه در تهران و… یک کار تخصصی محسوب میشد، قیمت های آن بسیار بالا بود و عملا طراحی سایت در اصفهان گران و بی صرفه شده بود.
اما مطمئنا همیشه افراد به دنبال دریافت خدمات ارزان هستند و همین موضوع باعث احساس جای خالی طراحی سایت ارزان در اصفهان شد.

ساخت سایت ارزان در اصفهان

پس از اینکه افراد به سمت آنلاین شدن کسب و کار خود در اصفهان روی آوردند، شرکت های زیادی نیز به طراحی سایت در اصفهان روی آوردند. این موضوع در ابتدا باعث کاهش قیمت طراحی سایت در اصفهان و عملا به وجود آمدن ساخت سایت ارزان در اصفهان شد.
شاید وجود قیمت های پایین در طراحی سایت باعث خشنودی صاحبان کسب و کار در اصفهان شد اما پس از گذشت زمانی، شرکت های طراحی سایت ارزان، اقدام به ارائه خدمات ارزان قیمت ولی بی کیفیت کردند.

با توجه به این موضوع بسیاری از مشتریان نسبت به طراحی سایت ارزان در اصفهان بی اعتماد شدند و به طراحی سایت ارزان در تهران و شهر های دیگر روی آوردند ولی بازهم با همین مشکل روبر شدند و خدمات بسیار بی کیفیتی دریافت کردند.

دلیل ارائه خدمات بد در قبال قیمت ارزان برای طراحی و ساخت سایت، گران بودن دستمزد طراحان سایت بود. اینکه طراحی سایت یک شغل نوظهور بود، باعث شده بود تا افراد کاربلد در این حیطه دارای حقوق ها بالا باشند و شرکت ها مجبور بودند برای پرداخت دستمزد آنها و همینطور افزایش سود، از کیفیت خدمات خود بکاهند و روی کمیت تمرکز کنند.
دقیقا همین موضوع باعث ایجاد حس نارضایتی در مشتریان شده بود.

اما این مشکل چطور حل شد؟؟

طراحی سایت وردپرسی ارزان در اصفهان

این مشکل با سیستم های سایت ساز حل شد.
نحوه کار این سیستم ها به این صورت است که هسته یک سایت به صورت آماده و کاملا اصولی کدنویسی میشود و در اختیار طراحان سایت قرار میگیرد. در عمل این نوع سیستم های سایت ساز یا همان CMS، سرعت کار طراحی سایت ارزان در اصفهان و شهر های دیگر را به نصف کاهش دادند.
در رأس این سیستم های سایت ساز یا مدیریت محتوا، ۳ سایت سازِ جوملا، دروپال و وردپرس بودند که پس از زمان کوتاهی وردپرس با توجه به راحتی در مدیریت، کیفیت بالا و همینطور سئو آسان در نتایج گوگل، به صدر این لیست رسید و به معنای واقعی طراحی سایت وردپرسی ارزان در اصفهان به وجود آمد.

اینکه طراحی سایت با وردپرس میتواند سرعت کار در طراحی سایت را بالا ببرد باعث کاهش شدید قیمت ها در طراحی سایت ارزان قیمت با وردپرس شد.

طراحی سایت وردپرسی ارزان نیز یکی از خدمات شرکت هورامان است.

طراحی سایت ارزان در اصفهان هورامانچرا طراحی ارزان سایت در اصفهان

در شغل طراحی سایت، هیچ دستگاه ناظری بر قیمت ها، کیفیت خدمات و … وجود ندارد. همین موضوع باعث میشود تا افراد سودجو به این حیطه وارد شوند و از شرایط سوء استفاده کنند.
به طور مثال ممکن است شما با مراجعه به یک شرکت طراحی سایت در اصفهان، با یک قیمت نجومی برای طراحی سایت شرکتی ارزان یا طراحی سایت فروشگاهی ارزان روبرو شوید. شاید حتی شما تصور کنید قیمت واقعی برای دریافت یک سایت در اصفهان همین است و این هزینه را برای آن پرداخت کنید.

اما موضوع اصلا به این صورت نیست. ما در هورامان با قیمت های پایین و ارزان اقدام به طراحی سایت میکنیم. شاید نگران کیفیت سایت دریافتی باشید اما باید خیالتان را راحت کنیم که تمامی مشتریان ما قبل از پرداخت هزینه با شرکت یک قرار داد امضا میکنند. متن این قرار داد کاملا قانونی است و در آن ما به عنوان شرکت طراحی سایت موظف به ارائه کامل و ((با کیفیت)) خدمات میشویم.
متن این قرار داد کاملا واضح است و میتوانید قبل از امضا آن با یک وکیل در مورد آن صحبت کنید تا از صحت آن مطلع شوید.

اگر بازهم از اعتماد به یک شرکت طراحی سایت واهمه دارید (که البته به شما حق میدهیم)، میتوانید از نمونه کار های بزرگ و کوچک ما دیدن کنید. در اصفهان شرکت های بزرگ و کوچک زیادی خدمات طراحی سایت خود را به ما سپرده اند مه شما میتوانید با دیدن آنها و کیفیتشان، تصمیم نهایی خود را بگیرید.

مراحل طراحی سایت ارزان در اصفهان

برای طراحی سایت ارزان اصفهان در شرکت هورامان، مراحل کار به این صورت پیش میرود:
پس از عقد قرار داد:

 • انتخاب نام و برند
 • انتخاب دامنه سایت
 • انتخاب هاست سایت (محل ذخیره سازی اطلاعات سایت)
 • طراحی لوگو سایت
 • طراحی ظاهر سایت
 • پیاده سازی سایت روی سیستم وردپرس و یا سیستم های اختصاصی (نسبت به علاقه شما)
 • خصوصی سازی سایت نسبت به نیاز شما
 • سئو و بهینه سازی قالب سایت برای افزایش رتبه در گوگل
 • افزایش امنیت سایت

پس از اجرای این موارد شما میتوانید خدمات پشتیبانی ارزان سایت در اصفهان را نیز به هورامان بسپارید.
منظور از پشتیبانی ارزان چیست؟

پشتیبانی ارزان سایت در اصفهان

یک سایت پس از طراحی و ارائه به مشتری، نیاز به پشتیبانی دارد. پشتیبانی سایت میتواند به دست خود مدیر و صاحب سایت انجام میشود و همینطور میتواند به دست شرکت طراحی کننده سایت آن انجام شود. در پشتیبانی سایت چه اعمالی انجام میشود؟

 • تعیین کلمات کلیدی در اصفهان
 • تعیین استراتژی تولید محتوا
 • تولید محتوا
 • بهبود همیشگی UX و تجربه کاربری سایت
 • بهینه سازی سایت و سئو (رقابت در گوگل)

تمامی خدمات پشتیبانی ارزان سایت در اصفهان توسط شرکت هورامان انجام میشود.
البته اگر نیاز داشته باشید میتوانید در کلاس های آموزشی برای انجام  پشتیبانی سایت توسط خودتان شرکت کنید.

سایت ارزان در اصفهانهزینه طراحی سایت ارزان در اصفهان

هزینه ساخت سایت ارزان در اصفهان، نسبت به سایت درخواستی شما تعیین میشود. اصولا سایت های شرکتی و محتوایی هزینه پایین تری نسبت به سایت های فروشگاهی دارند.
همینطور نسبت به موارد مورد نیاز شما در سایت، ماژول، پلاگین ها و… این هزینه کاهش یا افزایش پیدا میکند. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت ارزان در اصفهان با شمار های ذکر شده در پایین تماس حاصل کنید تا به واحد فروش سایت هورامان متصل شوید.

 • تلفن دفتر : ۰۳۱۳۶۶۱۳۸۳۹
 • تلفن پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۸۸۸۱۶۴

امیدواریم از مطالعه این محتوا لذت برده باشید و توانسته باشیم به شما برای تصمیم گیری جهت طراحی سایت ارزان در اصفهان کمک کرده باشیم. در صورتی که هرگونه سؤال برای شما در مورد این موضوع وجود دارد میتوانید با شماره های بالا تماس حاصل کنید و به صورت رایگان از مشاوره متخصصان هورامان برخوردار شوید.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.